Hieronder vindt je de uitslagen van de wedstrijden die Feyenoord heeft gespeeld in het kader van de verschillende Europese bekertoernooien, zoals de Europacup 1 en de UEFA-Cup.

1961-1962 – Europacup 1
06-09-1961
1e ronde
 IFK Götenborg  Feyenoord
0-3
13-09-1961
 Feyenoord  IFK Götenborg
8-2
01-11-1961
2e ronde
 Feyenoord  Tottenham Hotspur
1-3
15-11-1961
 Tottenham Hotspur  Feyenoord
1-1

 

1962-1963 – Europacup 1
12-09-1962
1e ronde
 Servette  Feyenoord
1-3
19-09-1962
 Feyenoord  Servette
1-3
17-10-1962
beslissingswed.
 Feyenoord  Servette
3-1
14-11-1962
2e ronde
 Feyenoord  Vasas Boedapest
1-1
28-11-1962
 Vasas Boedapest  Feyenoord
2-2
12-12-1962
beslissingswed.
 Feyenoord  Vasas Boedapest
1-0
06-02-1963
Kwartfinale
 Stade de Reims  Feyenoord
0-1
13-03-1963
 Feyenoord  Stade de Reims
1-1
10-04-1963
Halve finale
 Feyenoord  Benfica
1-1
08-05-1963
 Benfica  Feyenoord
3-1

 

1965-1966 – Europacup 1
08-09-1965
1e ronde
 Feyenoord  Real Madrid
2-1
22-09-1965
 Real Madrid  Feyenoord
5-0

 

1968-1969 – Jaarbeursstedenbeker
11-09-1968
1e ronde
 Newcastle United  Feyenoord
4-0
17-09-1968
 Feyenoord  Newcastle United
2-0

 

1969-1970 – Europacup 1
17-09-1969
1e ronde
 Feyenoord  KR Reijkjavik
12-2
30-09-1969
 KR Reijklavik  Feyenoord
0-4
12-11-1969
2e ronde
 AC Milan  Feyenoord
1-0
26-11-1969
 Feyenoord  AC Milan
2-0
04-03-1970
kwartfinale
 Vorwärts Berlin  Feyenoord
1-0
18-03-1970
 Feyenoord  Vorwärts Berlin
2-0
01-04-1970
halve finale
 Legia Warschau  Feyenoord
0-0
15-04-1970
 Feyenoord  Legia Warschau
2-0
06-05-1970
finale
 Feyenoord  Celtic
2-1

 

1970-1971 – Wereldbeker / Europacup 1
Wereldbeker
26-08-1970
finale
 Estudiantes  Feyenoord
2-2
09-09-1970
 Feyenoord  Estudiantes
1-0
Europacup 1
16-09-1970
1e ronde
 Feyenoord  UT Arad
1-1
30-09-1970
 UT Arad  Feyenoord
0-0

 

1971-1972 – Europacup 1
15-09-1971
1e ronde
 Feyenoord  Olympiakos Nicosia
8-0
22-09-1970
 Olympiakos Nicosia  Feyenoord
0-9
20-10-1971
2e ronde
 Dinamo Boekarest  Feyenoord
0-3
03-11-1971
 Feyenoord  Dinamo Boekarest
2-0
08-03-1972
kwartfinale
 Feyenoord  Benfica
1-0
22-09-1972
 Benfica  Feyenoord
5-1

 

1972-1973 – UEFA Cup
13-09-1972
1e ronde
 Feyenoord  US Rumelange
9-0
27-09-1972
 US Rumelange  Feyenoord
0-12
25-10-1972
2e ronde
 Feyenoord  OFK Belgrado
4-3
08-11-1972
 OFK Belgrado  Feyenoord
2-1

 

1973-1974 – UEFA Cup
19-09-1973
1e ronde
 Östers Vaxjö  Feyenoord
1-3
03-10-1973
 Feyenoord  Östers Vaxjö
2-1
24-10-1973
2e ronde
 Feyenoord  Gwardia Warschau
3-1
06-11-1973
 Gwardia Warschau  Feyenoord
1-0
27-11-1973
3e ronde
 Standaard Luik  Feyenoord
3-1
10-12-1973
 Feyenoord  Standaard Luik
2-0
06-03-1974
kwartfinale
 Ruch Chorsow  Feyenoord
1-1
20-03-1974
 Feyenoord  Ruch Chorsow
3-1
10-04-1974
halve finale
 Feyenoord  VfB Stuttgart
2-1
24-04-1974
 VfB Stuttgart  Feyenoord
2-2
21-05-1974
finale
 Tottenham Hotspur  Feyenoord
2-2
29-05-1974
 Feyenoord  Tottenham Hotspur
2-0

 

1974-1975 – Europacup 1
18-09-1974
1e ronde
 Feyenoord  Coleraine
7-0
02-10-1974
 Coleraine  Feyenoord
1-4
22-10-1974
2e ronde
 Feyenoord  Barcelona
0-0
05-11-1974
 Barcelona  Feyenoord
3-0

 

1975-1976 – UEFA Cup
17-09-1975
1e ronde
 Feyenoord  Ipswich Town
1-2
01-10-1975
 Ipswich Town  Feyenoord
2-0

 

1976-1977 – UEFA Cup
15-09-1976
1e ronde
 Feyenoord  Djurgårdens IF
3-0
25-09-1976
 Djurgårdens IF  Feyenoord
2-1
20-10-1976
2e ronde
 1.FC Kaiserslautern  Feyenoord
2-2
03-11-1976
 Feyenoord  1.FC Kaiserslautern
5-0
24-11-1976
3e ronde
 Espanyol  Feyenoord
0-1
08-12-1976
 Feyenoord  Espanyol
2-0
02-03-1977
kwartfinale
 Feyenoord  RWD Molenbeek
0-0
16-03-1977
 RWD Molenbeek  Feyenoord
2-1

 

1979-1980 – UEFA Cup
19-09-1979
1e ronde
 Feyenoord  Everton
1-0
03-10-1979
 Everton  Feyenoord
0-1
24-10-1979
2e ronde
 Feyenoord  Malmö FF
4-0
07-11-1979
 Malmö FF  Feyenoord
1-1
28-11-1979
3e ronde
 Eintracht Frankfurt  Feyenoord
4-1
12-12-1979
 Feyenoord  Eintracht Frankfurt
1-0

 

1980-1981 – Europacup voor Bekerwinnaars
17-09-1980
1e ronde
 Ilves Tampere  Feyenoord
1-3
01-10-1980
 Feyenoord  Ilves Tampere
4-2
22-10-1980
2e ronde
 Hvidovre IF  Feyenoord
1-2
05-11-1980
 Feyenoord  Hvidovre IF
1-0
04-03-1981
kwartfinale
 Slavia Sofia  Feyenoord
3-2
18-03-1981
 Feyenoord  Slavia Sofia
4-0
08-04-1981
halve finale
 Dinamo Tblisi  Feyenoord
3-0
22-04-1981
 Feyenoord  Dinamo Tblisi
2-0

 

1981-1982 – UEFA Cup
16-09-1981
1e ronde
 Feyenoord  Szombierski Bytom
2-0
30-09-1981
 Szombierski Bytom  Feyenoord
1-1
21-10-1981
2e ronde
 Feyenoord  Dynamo Dresden
2-1
04-11-1981
 Dynamo Dresden  Feyenoord
1-1
25-11-1981
3e ronde
 Radnicki Nis  Feyenoord
2-0
09-12-1981
 Feyenoord  Radnicki Nis
1-0

 

1983-1984 – UEFA Cup
14-09-1983
1e ronde
 St. Mirren  Feyenoord
0-1
28-09-1983
 Feyenoord  St. Mirren
2-0
19-10-1983
2e ronde
 Tottenham Hotspur  Feyenoord
4-2
02-11-1983
 Feyenoord  Tottenham Hotspur
0-2

 

1984-1985 – Europacup 1
19-09-1984
1e ronde
 Feyenoord  Panathinaikos
0-0
03-10-1984
 Panathinaikos  Feyenoord
2-1

 

1985-1986 – UEFA Cup
18-09-1985
1e ronde
 Sporting Lissabon  Feyenoord
3-1
02-10-1985
 Feyenoord  Sporting Lissabon
2-1

 

1986-1987 – UEFA Cup
17-09-1986
1e ronde
 MSC Pecs  Feyenoord
1-0
01-10-1986
 Feyenoord  SC Pecs
2-0
22-10-1986
2e ronde
 Feyenoord  B. Mönchengladbach
5-1
05-11-1986
 B. Mönchengladbach  Feyenoord
0-2

 

1987-1988 – UEFA Cup
16-09-1987
1e ronde
 Feyenoord  Spora Luxemburg
5-0
01-10-1987
 Spora Luxemburg  Feyenoord
2-5
21-10-1987
2e ronde
 Aberdeen  Feyenoord
2-1
04-11-1987
 Feyenoord  Aberdeen
1-0
25-11-1987
3e ronde
 Feyenoord  Bayer Leverkussen
2-2
09-12-1987
 Bayer Leverkussen  Feyenoord
1-0

 

1989-1990 – UEFA Cup
13-09-1989
1e ronde
 VfB Stuttgart  Feyenoord
2-0
27-09-1989
 Feyenoord  VfB Stuttgart
2-1

 

1991-1992 – Europacup voor Bekerwinnaars
18-09-1991
1e ronde
 Partizan Tirana  Feyenoord
0-0
02-10-1991
 Feyenoord  Partizan Tirana
1-0
23-10-1991
2e ronde
 FC Sion  Feyenoord
0-0
06-11-1991
 Feyenoord  FC Sion
0-0
04-03-1992
kwartfinale
 Feyenoord  Tottenham Hotspur
1-0
18-03-1992
 Tottenham Hotspur  Feyenoord
0-0
01-04-1992
halve finale
 AS Monaco  Feyenoord
1-1
15-04-1992
 Feyenoord  AS Monaco
2-2

 

1992-1993 – Europacup voor Bekerwinnaars
16-09-1992
1e ronde
 Feyenoord  Hapoel Petach Tikva
1-0
30-09-1992
 Hapoel Petach Tikva  Feyenoord
2-1
21-10-1992
2e ronde
 FC Luzern  Feyenoord
1-0
04-11-1992
 Feyenoord  FC Luzern
4-1
02-03-1993
kwartfinale
 Feyenoord  Spartak Moskou
0-1
18-03-1993
 Spartak Moskou  Feyenoord
3-1

 

1993-1994 – Champions League
15-09-1993
voorronde 1
 IA Akranes  Feyenoord
1-0
29-09-1993
 Feyenoord  IA Akranes
3-0
20-10-1993
voorronde 2
 FC Porto  Feyenoord
1-0
03-11-1993
 Feyenoord  FC Porto
0-0

 

1994-1995 – Europacup voor Bekerwinnaars
15-09-1994
1e ronde
 Zalgiris Vilnius  Feyenoord
1-1
29-09-1994
 Feyenoord  Zalgiris Vilnius
2-1
20-10-1994
2e ronde
 Feyenoord  Werder Bremen
1-0
03-11-1994
 Werder Bremen  Feyenoord
3-4
02-03-1995
kwartfinale
 Feyenoord  Real Zaragoza
1-0
16-03-1995
 Real Zaragoza  Feyenoord
2-0

 

1995-1996 – Europacup voor Bekerwinnaars
14-09-1995
1e ronde
 DAG Leipaja  Feyenoord
0-7
28-09-1995
 Feyenoord  DAG Leipaja
6-0
19-10-1995
2e ronde
 Everton  Feyenoord
0-0
02-11-1995
 Feyenoord  Everton
1-0
07-03-1996
kwartfinale
 B. Mönchengladbach  Feyenoord
2-2
22-03-1996
 Feyenoord  B. Mönchengladbach
1-0
04-04-1996
halve finale
 Feyenoord  Rapid Wien
1-1
18-04-1996
 Rapid Wien  Feyenoord
3-0

 

1996-1997 – UEFA Cup
10-09-1996
1e ronde
 CSKA Moskou  Feyenoord
0-1
24-09-1996
 Feyenoord  CSKA Moskou
1-1
15-10-1996
2e ronde
 Espanyol  Feyenoord
0-3
29-10-1996
 Feyenoord  Espanyol
0-1
19-11-1996
3e ronde
 Tenerife  Feyenoord
0-0
03-12-1996
 Feyenoord  Tenerife
2-4

 

1997-1998 – Champions League
13-08-1997
voorronde 2
 Feyenoord  FC Jazz
6-2
27-08-1997
 FC Jazz  Feyenoord
1-2
17-09-1997
groepsfase
 Juventus  Feyenoord
5-1
01-10-1997
 Feyenoord  FC Kosice
2-0
22-10-1997
 Manchester United  Feyenoord
2-1
05-11-1997
 Feyenoord  Manchester United
1-3
26-11-1997
 Feyenoord  Juventus
2-0
10-12-1997
 FC Kosice  Feyenoord
0-1

 

1998-1999 – UEFA Cup
15-09-1998
1e ronde
 VfB Stuttgart  Feyenoord
1-3
29-09-1998
 Feyenoord  VfB Stuttgart
0-3

 

1999-2000 – Champions League
14-09-1999
groepsfase 1
 Feyenoord  Borussia Dortmund
1-1
22-09-1999
 Rosenborg BK  Feyenoord
2-2
29-09-1999
 Boavista  Feyenoord
1-1
19-10-1999
 Feyenoord  Boavista
1-1
27-10-1999
 Borussia Dortmund  Feyenoord
1-1
02-11-1999
 Feyenoord  Rosenborg BK
1-0
24-11-1999
groepsfase 2
 Chelsea  Feyenoord
3-1
07-12-1999
 Feyenoord  Olympique Marseille
3-0
29-02-2000
 Lazio Roma  Feyenoord
1-2
08-03-2000
 Feyenoord  Lazio Roma
0-0
14-03-2000
 Feyenoord  Chelsea
1-3
22-03-2000
 Olympique Marseille  Feyenoord
0-0

 

2000-2001 – Champions League / UEFA Cup
Champions League
08-08-2000
voorronde 3
 Sturm Graz  Feyenoord
2-1
23-08-2000
 Feyenoord  Sturm Graz
1-1
UEFA Cup
14-09-2000
1e ronde
 Dunaferr SE  Feyenoord
0-1
28-09-2000
 Feyenoord  Dunaferr SE
3-1
26-10-2000
2e ronde
 FC Basel  Feyenoord
1-2
09-11-2000
 Feyenoord  FC Basel
1-0
23-11-2000
3e ronde
 Feyenoord  VfB Stuttgart
2-2
05-12-2000
 VfB Stuttgart  Feyenoord
2-1

 

2001-2002 – Champions League / UEFA Cup
Champions League
18-09-2001
groepsfase
 Spartak Moskou  Feyenoord
2-2
25-09-2001
 Sparta Praag  Feyenoord
4-0
10-10-2001
 Feyenoord  Bayern München
2-2
17-10-2001
 Feyenoord  Sparta Praag
0-2
23-10-2001
 Bayern München  Feyenoord
3-1
31-10-2001
 Feyenoord  Spartak Moskou
2-1
UEFA Cup
22-11-2001
3e ronde
 Feyenoord  SC Freiburg
1-0
06-12-2001
 SC Freiburg  Feyenoord
2-2
21-02-2002
4e ronde
 Glasgow Rangers  Feyenoord
1-1
28-02-2002
 Feyenoord  Glasgow Rangers
3-2
14-03-2002
kwartfinale
 PSV  Feyenoord
1-1
21-03-2002
 Feyenoord  PSV
1-1
04-04-2002
halve finale
 Inter Milaan  Feyenoord
0-1
11-04-2002
 Feyenoord  Inter Milaan
2-2
08-05-2002
finale
 Feyenoord  Borussia Dortmund
3-2

 

2002-2003 – Europese Supercup / Champions League
Champions League
13-08-2002
voorronde 3
 Feyenoord  Fenerbahçe
1-0
27-08-2002
 Fenerbahçe  Feyenoord
0-2
Europese Supercup
30-08-2002
finale
 Real Madrid  Feyenoord
3-1
Champions League
18-09-2002
groepsfase
 Feyenoord  Juventus
1-1
24-09-2002
 Newcastle United  Feyenoord
0-1
01-10-2002
 Feyenoord  Dynamo Kiev
0-0
23-10-2002
 Dynamo Kiev  Feyenoord
2-0
29-10-2002
 Juventus  Feyenoord
2-0
13-11-2002
 Feyenoord  Newcastle United
2-3

 

2003-2004 – UEFA Cup
25-09-2003
1e ronde
 Feyenoord  FC Kärnten
2-1
16-10-2003
 FC Kärnten  Feyenoord
0-1
06-11-2003
2e ronde
 Feyenoord  SK Teplice
0-2
27-11-2003
 SK Teplice  Feyenoord
1-1

 

2004-2005 – UEFA Cup
16-09-2004
1e ronde
 Odd Grennland  Feyenoord
0-1
30-09-2004
 Feyenoord  Odd Grennland
4-1
21-10-2004
groepsfase
 Feyenoord  Heart of Midlothian
3-0
04-11-2004
 Ferencváros  Feyenoord
1-1
01-12-2004
 Feyenoord  Schalke 04
2-1
16-12-2004
 FC Basel  Feyenoord
1-0
16-02-2005
3e ronde
 Sporting Lissabon  Feyenoord
2-1
24-02-2005
 Feyenoord  Sporting Lissabon
1-2

 

2005-2006 – UEFA Cup
15-09-2005
1e ronde
 Feyenoord  Rapid Boekarest
1-1
29-09-2005
 Rapid Boekarest  Feyenoord
1-0

 

2006-2007 – UEFA Cup
14-09-2006
1e ronde
 Lokomotiv Sofia  Feyenoord
2-2
28-09-2006
 Feyenoord  Lokomotiv Sofia
0-0
19-10-2006
groepsfase
 FC Basel  Feyenoord
1-1
23-11-2006
 Feyenoord  Blackburn Rovers
0-0
30-11-2006
 AS Nancy  Feyenoord
3-0
13-12-2006
 Feyenoord  Wisla Krakau
3-1

 

2008-2009 – UEFA Cup
18-09-2008
1e ronde
 Feyenoord  Kalmar FF
0-1
02-10-2008
 Kalmar FF  Feyenoord
1-2
23-10-2008
groepsfase
 AS Nancy  Feyenoord
3-0
06-11-2008
 Feyenoord  CSKA Moskou
1-3
27-11-2008
 Deportivo La Coruña  Feyenoord
3-0
17-12-2008
 Feyenoord  Lech Poznan
0-1